Piatek 31 marca 2023

1. Maria Dabrowska – biografia, tworczosc.
  2. Krotki film dokumentalny “Muzeum Marii Dabrowskiej w Russowie” – link podany na ‘Moodle School’
  3. Nenufary – fragment z filmu ‘Noce i dnie’- link podany na ‘Moodle School’.
  4. Glosne czytanie tekstu “Noce i dnie” -fragmenty i analiza tekstu podrecznik strona 39, 40.
  5. Cwiczenia do tekstu ‘Sprawdz czy rozumiesz’.
  6. Strony oraz zadanie domowe zamieszczone zostalo na ‘Moodle School” – naszej wirtualnej klasie po lekcjach w dniu 31 marca 2023. (podaje jeszcze raz ponizej).

Zadanie na lekcji do przeslania tego samego dnia (31 marca) – klasa miala czas na prace idywidualna. Tylko 6 osob przeslalo prace. Praca ta jest w dalszym ciagu praca obowiazkowa.

1. Wykonaj cwiczenie 1 od a do g, strona 42. Odpowiedz pelnymi zdaniami i zapisz      odpowiedzi na kartce.

Zadanie domowe:

1. Wykonaj cwiczenie 2 na stronie 42. Przepisz cwiczenie na kartke.

2. Naucz sie bardzo ladnie czytac na ocene tekst z podrecznika do klasy III Liceum strona 52 i strona 53. Bedzie z tego krotki quiz aby sprawdzic znajomosc i zrozumienie tekstu.

W najblizszy piatek 21 kwietnia bedzie sesja zdjeciowa. Prosze o ladny ubior (garnitury, wyjsciowy stroj)

Posted in Klasa 12A old.