Majowka dla klas kredytowych

W piatek, 5 maja 2023 spotykamy sie w Sali Parafialnej przy Kosciele Polskim Our Lady Queen of Peace: 2111 Uxbridge Dr. NW o godzinie 17:45 na naszej Majowce. Obecnosc obowiazkowa!

Przypominam, ze nasz Aural Exam odbedzie sie w piatek 2 czerwca 2023 na pierwszej lekcji. Obecnosc obowiazkowa. Ostatnia czesc egzaminu – sobota 3 czerwca 2023 w Sali Parafilanej – obecnosc obowiazkowa. Zostaly nam jeszcze dwa zajecia w szkole polskiej: 12 maja i 26 maja.

9 czerwca 2023 wieczorem odbedzie sie uroczyste zakonczenie roku szkolnego dla klas kredytowych oraz uroczyste pozegnanie tegorocznych maturzystow. Dokladane informacje jeszcze podam na lekcji.

1. Prosze przyniesc zalegle zadania domowe: Charakterystyka postaci i list do kolegi lub kolezanki. Ostatni termin!!!
  2. Na nastepnej lekcji w szkole bede tez sprawdzac prowadzenie zeszytu z notatkami.

Posted in Klasa 10 old.