Projekt “Razem dla Edukacji”

Uczniowie naszej szkoły rozpoczęli współpracę ze Szkołą Podstawową Nr 1 w Ełku, w projekcie Razem dla Edukacji, organizowanym przez Stowarzyszenie “Wspólnota Polska” oraz Ministerstwo Edukacji i Nauki. Przez kilka miesięcy klasa dwunasta będzie uczestniczyła we wspólych spotkaniach i pracach, których efekty będziemy mogli oglądać już wkrótce. Produketm finalnym projektu będzie stworzenie książki na podstawie napisanych baśni i legend, strony internetowej, gry terenowej i podcastu. Jest to pierwszy tego typu projekt, w którym uczestniczymy, ale mamy nadzieję, że w kolejnych latach również uda nam sie do tego programu zakwalifikować.

Więcej o Organizacji i projektach z poprzednich lat można znaleźć na stronie tutaj.

Posted in Wydarzenia.