Praca domowa i informacje na 25 Marca 2023 r.

1. Przeczytam czytanke “Moj przyjaciel Wojtek”- podr. str. 129
  2. Napisze w zeszycie wyrazy – podr.str. 131, pkt 3
  3. Podkresle pasujace wyrazy – podr. str. 132, pkt 1
  4. Gramatyka: podr.gram. str. 132, pkt 2 , dla chetnych takze pkt.3 (nastepna strona)

Bardzo dziekuje za aktywny udzial w drodze krzyzowej, ktora miala miejsce podczas ostatnich zajec szkolnych.

Dziekuje takze Oskarowi M. za wystawe i krotka charakterystyke publikacji ksiazkowych dziadka Oskara. Zycze dalszych publikacji i sukcesow wydawniczych !

Prosze o uczenie sie na pamiec wierszykow, ktore otrzymaliscie na ostatniej lekcji. Pierwsza proba juz na nastepnych zajeciach szkolnych. Piosenka jest dostepna po wcisnieciu linku:

Na kolejnych zajeciach szkolnych, czyli 25 Marca bedzie organizowana sprzedaz pierogow oraz kiermasz wielkanocny przez zespol taneczny Mazovia. Bardzo prosze o wsparcie w/w inicjatywy.

Wszystkim uczniom i rodzicom zycze milego tygodnia i weekendu. Zapraszam do Szkoly Polskiej 25 Marca

Piotr Mazur

Posted in Klasa 4A old.