Informacje dotyczace Dnia Sportu 3 Czerwca 2023.

Serdecznie zapraszam wszystkich uczniow na ostanie juz spotkanie w klasie 4 w tym roku szkolnym. Jak co roku, ten ostatni dzien pobytu w szkole polskiej, jest poswiecony rozgrywkom fizycznym i atmosferze gier zespolowych we wspolnym gronie uczniow i nauczycieli.

Spotykamy sie w szkole, jak zwykle okolo 9:45 w sali lekcyjnej. Od godz. 10 :00 wszystkie gry i zabawy beda odbywac sie na boisku przyszkolnym, naprzeciwko szkoly polskiej.

Zakonczenie Dnia Sportu na boisku jest przewidziane na godz.12:00

W budynku szkolnym po sportowych zmaganiach bedzie serwowana dla wszystkich uczennic/uczniow pizza i napoje.

Bardzo prosze rodzicow o wyposazenie dzieci w odpowiednie obuwie sportowe , wode w biodonach, czapki przeciwsloneczne i jesli to mozliwe kremy przeciwsloneczne. Do szkoly nie zabieramy przyborow szkolnych jak to mialo miejsce w roku szkolnym.

Zakonczenie Dnia Sportu jest przewidziane na godz. 1:00

Wszystkim zycze milego tygodnia nauki i pracy i zapraszam w najblizsza sobote do Szkoly Polskiej na Dzien Sportu!

Piotr Mazur

Posted in Klasa 4A old.