Informacje dla uczniow i rodzicow na 16 grudnia 2023 r.

Bardzo dziękuje wszystkim uczniom za przygotowanie się oraz wspaniały występ przed Sw. Mikołajem. Podziękowania także kieruje do rodziców i osób zaproszonych, za liczne przybycie !

Pragnę poinformować wszystkich uczniów, ze kolejne ;ostatnie już spotkanie lekcyjne, odbędzie się w najbliższą sobotę, tj. 16 Grudnia metoda online. Rozpoczęcie zajęć, jak zwykle o godz. 9:45. Czas trwania około 2 godzin zegarowych.

Tematem przewodnim będzie czas świąteczny i tradycje związane ze świętami Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok.

Serdecznie zapraszam na to spotkanie. Metoda logowania i cala obsługa tej lekcji jest taka sama jak w latach ubiegłych. Zalogowanie odbywa się za pośrednictwem strony internetowej Szkoły Polskiej w zakładce : Lekcje wirtualne (online)

W razie pytań i uwag służę pomocą:

piotrmzr@yhoo.ca

Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia w sobotę.

Piotr Mazur

Posted in Klasa 5B.